Dobrodošli!

home-mimiNa cesti za Medulin (križanje Medulinske i Pomerske ceste) nalazi se Konjički Klub Medulin, pravi mali raj za ljubitelje konja i prirode.  Klub je osnovan 1996 godine, ima  12  dobro ujahanih konja, dva prekrasna manježa za jahanje pa se tako može jahati u parkuru ili vani u pratnji vodiča  po okolnim šumama i livadama. Rute su do Šišana i Ližnjana ili pak preko livada prema Puli. Može se jahati svakodnevno i turistički, rekreativno u pratnji vodiča  ili pak sa trenerom vježbati dresurno, preponsko ili western jahanje. Po ljeti organiziramo odlazak na plaže i kupanje sa konjima što je posebni užitak i to znaju oni koji su probali. U večernjim satima organiziramo  noćni piknik na terenima Kluba ili vani po dogovoru. Moguće noćenje na ranču „Robinzonski„ ili pod šatorom po dogovoru. Radno vrijeme – cijeli dan. Dovoljno je samo nazvati brojeve u kontakt izborniku.

Zapaženi rezultati Kluba

Uz verziranog trenera s licencom, do sada je ovaj Klub postizao dobre rezultate u tehnikama jahanja i ovladavanja konjem

Klub se nazovimo to tako gotovo specijalizirao za dresurno jahanje, 10 godina  sa svojim jahačima u samom  vrhu hrvatskog konjičkog sporta uvijek među tri prvoplasiranih Tu su izrasle mnoge mlade jahačice danas studentice:

• Dvostruka pobjednica Cupa Hrvatske u dresurnom jahanju Tea Premate najuspješnija je članica Kluba u dresurnom jahanju i izborila se za najviše medalja za Klub na svom konju lipicancu Conversano Trofetta-Coniu, višestruka je pobjednica Cupa Istre u dresuri. višestruka viceprvakinja na Prvenstvu Hrvatske
  • Anja Ademi i Falcon uvijek su bili u plasmanu
  • Tanja Linardon, Petra Zoričić, Petra Janko, Tamara Mračević sve su redom uspješne jahačice
  • Branka Popov najuspješnija je u preponskom jahanju, pobjednica Đakovečkih vezova, pobjednica Cupa Istre u preskakanju prepona.

home2Klub ima 27 članova. Jaše se dresurno, preponsko, western jahanje u parkuru, endurance, rekreativno jahanje po okolnom livadama  i šumama. Kupamo se s konjima na okolnim plažama, organiziramo jednodnevne trekinge do Ližnjana, Kamenjaka  Pule i noćno jahanje za punog mjeseca.

Članovi Kluba zajedno sa svojim konjima često učestvuju u brojnim manifestacijama, čime privlače pažnju publike, pogotovo djece. Tako su sudjelovali  u proslavi Medulinskih noći, radili za film "Titus" sniman u Areni, sudjelovali u paradi i izvedbi opere "Carmen", a nedavno smo bili gosti u osnovnoj školi Mate Demarina povodom Dana škole i povodom Dana općine Medulin.

Tip jahanja koje me zanima najviše:

kkm1 kkm3 kkm2 kkm4

Tko je online